Oversigt over Behandlere i Danmark

Indtast dit postnummer og lad kortet vise dig de behandler, der ligger i dit nærområde.

 

RAB registrerede akupunktører

Anders Bengtsson 4700 Næstved 20127917 Abengtsson25@gmail.com
Andreas Buus 2750 Ballerup 61209309 andreas@abfys.dk
Anette Dons Jensen 6630 Rødding 51195688 anette@pljcomputing.dk
Anja Alvine Højgaard-Sørensen 8800 Viborg 28901571 as@fysiodanmark-viborg.dk
Anne Mette Herforth 7400 Herning 61276888 amh@benefit-herning.dk
Anne Sofie Husum 8981 Spentrup 50706677 fiehusum@gmail.com
Arendse Saxberg 2860 Søborg 26238121 asa@fysklinikken.dk
Baoyun Du 2730 Herlev 28923119 dbaoyun@gmail.com
Bjarne Rasmussen  8300 Odder 24275249 bjarne@rittigfysio.dk
Cecilie Sall Christensen 8900 Randes 30485064 malene.christensen@fysogsund.dk
Charlotte Krog sørensen 9000 Aalborg 27218867 ckrogs@stofanet.dk
Christian Hansen 4000 Roskilde 60957615 cph.fysioterapi@gmail.com
Dorthe Wiedenbein 3000 Helsingør 61699517 dswfir@gmail.com
Esben Andersen 8330 Beder 51923535 danmarksakupunkturuddannelse@gmail.com
Frank Thorbøll 8000 Aarhus C 20840836 frank@thorboell.dk
Julie Bruun Søndergaard 8600 Silkeborg 26201738 juliebruuns@gmail.com
Lars Dirckinck-Holmfeld 1705 København V 52782870 dhlars@gmail.com
Lasse Guldborg 8920 Randers NV 27516198 lasse@guldb.org
Lene Søndergaard Ellingsen 7160 Tørring 28952421 lene@lsfys.dk
Line Isager 2700 Brønshøj 22767378 linecisager@gmail.com
Mads Abel 6731 Tjæreborg 26822260 info@kropogsmerte.dk
Maibritt Nellemann 4930 Maribo 53381545 maibrittt@live.dk
Maj-Britt Høtoft 6600 Vejen 30311367 mh@fysiovejen.dk
Maria Larsen 4700 Næstved 31691413 akumamainfo@gmail.com
Marianne Schultz 7100 Vejle 23203765 marianne@fysiodanmarkvejle.dk
Mathias Frederiksen 2100 København ø 42166164 mafrederiksen@outlook.com
Per Garben 2680 Solrød Strand 61650917 smerteogidraet2@gmail.com
Per Iversen  5000 Odense C 28550465 pi@etbedreliv.nu
Rasmus Oddershede 8260 Viby J 50507656 rasmusoddershede@hotmail.com
Rikki Thomsen 4000 Roskilde 23969296 rikkithomsen@gmail.com
Sara Waberzeck 1575 København V 31266284 waberzeck@yahoo.dk
Sille Backmann 5620 Glamsbjerg 22673035 s.backmann88@gmail.com
Simone Pedersen  5500 Middelfart 26906809 ssp.fys@gmail.com
Thomas Hyldgaard 8900 Randers 22272774 thp@netfyssen.dk
Tina Bock 7400 Herning 23438283 tinabock@outlook.dk
Weimin Qi 2200 København N 50102040 davidqi98@hotmail.com
Winnie-Laurine Lorup 5932 Humble 31221867 Wlorup@gmail.com

 

RAB registrerede zoneterapeuter

Anne Mette Thrige Nielsen 9870 Sindal 21482964
Baoyun Du 2730 Herlev 28923119
Bente Keller 9900 Hjørring 41603311
Camilla Juul Jacobsen 2690 Karlslunde 61606112
Charlotte Lindhardt Bach 8900 Randers C 29414139
Hanne Lund Jensen 9870 Hjørring 20129693
Helle Winther 7182 Bredsten 40567033
Hongling Mo Sønnichsen 2100 København Ø 26288888
Inger Sørensen 3000 Helsingør 20603848
Jette Skovgaard Laubacher 4350 Ugerløse 60701167
Kirsten Rasmussen 9240 Nibe 27621144
Lisbet Ytzen 6600 Vejen 22757030
Margrethe Delasson Jensen 8500 Grenaa 22930659
Marianne Zeeberg Lund 4681 Herfølge 60669865
Merete Asmussen 4100 Ringsted 29838981
Pernille Sams 3200 Helsinge 20847672
Rikke Tholander 2990 Nivå 25542211
Rosario Valentina Chamorro Bravo 4760 Vordingborg 28438126
Simona Nanna Cristin Paetzold 4500 Nykøbing Sj 22470249
Tobias De Lasson Jensen 8500 Grenaa 20204199